Studium Fal

Zimowy wypad nad morze to było moje małe marzenie, które w końcu udało mi się spełnić. Ostatni raz widziałam zamarznięte plaże dokładnie dwadzieścia lat temu, gdy razem z moimi rodzicami pojechaliśmy na kilka dni do moich dziadków.

To był cudowny czas z moja ukochaną rodziną a wspomnienia z tego wyjazdu pielęgnuję w swojej pamięci od zawsze. Chodziliśmy po plaży i zbieraliśmy bursztyny i muszelki a później poszliśmy do pobliskiej tawerny na gorącą czekoladę.

Przez ostatnich kilka lat bardzo chciałam ożywić te wspomnienia i znów przywołać obraz zimowego morza ale niestety wycieczka na północ nie była mi po drodze aż do dziś. Uwierzcie mi, puste plaże zimą to jeden z piękniejszych widoków a otwarte, zimowe morze jest po prostu przecudne.
Każdego dnia zaraz po śniadaniu brałam aparat i pedziłam na plaże. Zrobiłam mełe studium fal, fotografowałam obcych ludzi i mewy. Pierwszy raz od dawna, czułam, że czas zatrzymał się w miejscu a ja naprawdę wypoczywam.

Miałam dużo czasu by zastanowić się nad tym, co dalej i wpadło mi do głowy kilka fajnych pomysłów, które mam nadzieję uda mi się wcielić w życie.

Oprócz długich nadmorskich spacerów, zdjęć i wdychania świeżego powietrza pełną piersią, musiałam oczywiście spotkać się z kimś, kogo brakuje mi bardzo tutaj, na śląsku.

Do Loli zawsze się wraca. To dziewczyna, która ma w sobie tyle miłości i ciepła, że mogłaby nim obdarować całe pomorze. To jedna z tych osób przy których można być sobą. Jest jak ciepła herbata po długim, zimowym spacerze.

Każde nasze spotkanie jest fajnie spędzonym czasem, na rozmowach przy gorącej herbacie lub kakao, na gotowaniu, oglądaniu fajnych i inspirujących rzeczy, słuchaniu starej muzyki, fotografowaniu, malowaniu a ostatnio nawet na nagrywaniu podcastów o Harrym Potterze.

Oczywiście link do naszej rozmowy znajdziecie poniżej. 

–> https://www.youtube.com/watch?v=d3x66uSpMFw

Kto jak kto, ale my doskonale wiemy jak to jest tworzyć i dzielić się tym z innymi i zawsze staramy się wspierać i dopingować a to bardzo ważne mieć kogoś takiego. Kogoś, kto w chwili zwątpienia mówi, żebyś nie zawracała i szła dalej do przodu.

2 komentarze

  1. Luu

    Cukier puder ❤️😘

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe historie

Kalendarz/planer 2020

Kalendarz/planer 2020

  Kalendarz - Planner na rok 2020 Kolejny rok i kolejny planner w prezencie ode mnie dla Was. Pod koniec roku dostałam sporo wiadomości z zapytaniem czy będzie nowy kalendarz na 2020 rok. Zeszłoroczna edycja była bardzo spontaniczna i nie przypuszczałam że aż tak...

Kinga i Kuba sesja nad morzem

Kinga i Kuba sesja nad morzem

To lato jest pełne pięknych historii. Cudownie jest fotografować miłość. Miłość, która z roku na rok przybiera na sile i rozprzestrzenia się dalej. Tym razem wybrałam się na północ Polski. Morze jest mi bardzo bliskie i od dłuższego czasu chciałam zrobić tutaj...

Trzy sesje w jednej

Trzy sesje w jednej

Przyznam szczerze, że takich kadrów jeszcze nie robiłam. Tego dnia powstały aż trzy sesje! Najpierw zaczęliśmy od portretów kobiecych by później przejść do zdjęć wizerunkowych a kończąc na sesji narzeczeńskiej. Sandrę na pewno kojarzycie. To dziewczyna, która potrafi...

Pin It on Pinterest

Share This